Labradory - do adopcji

labrador JĘDREK

JĘDREK

Wiek: 4 lata

Płeć: Pies

Więcej informacji

labrador PAGO

PAGO

Wiek: 7 lat

Płeć: Pies

Więcej informacji

labrador NESTOR

NESTOR

Wiek: 9 lat

Płeć: Pies

Więcej informacji

labrador Sabina

Sabina

Wiek: 4 lata

Płeć: Suka

Więcej informacji

labrador GRIZLY

GRIZLY

Wiek: Około 2,5 roku

Płeć: Pies

Więcej informacji

Spike

Spike1

Lover Boy Herbu Sapały, po domowemu Spike to dziesięciolatek, który już po raz drugi zmuszony był szukać swojego miejsca na ziemi. Trudna sytuacja życiowa skłoniła dotychczasową rodzinę Kochasia do jego oddania. Szczęśliwie nie trafił do schroniska, tylko pod skrzydła Fundacji Prima, gdzie w domu tymczasowym mógł spokojnie oczekiwać na nowych kochających opiekunów.

 

Spike2


W miarę upływu czasu poznawaliśmy Spike, który okazał się książkowym przykładem labradora, energicznym, posłusznym, oddającym całego siebie człowiekowi.
Nie odstępował nas na krok, gdy tylko któreś z nas usiadło on zaraz kładł się obok, a głowę swą układał na naszych kolanach, stopach, byle tylko być blisko człowieka. No i nie mogło stać się inaczej, nasze serca zostały skradzione i nie było najmniejszych szans na ich odzyskanie ;) Tak właśnie nasza rodzina powiększyła się o jeszcze jednego czworonożnego domownika.


Spike3

 

Teraz nie wyobrażamy sobie życia bez ośmiu biszkoptowych łap, dwóch mokrych i zimnych nosów, choć nasz Bohater od czasu do czasu pokazuje małe, czerwone różki ;-)

Historię Spike ‘a vel Białasa, Siwulca znajdziecie na forum Fundacji TUTAJ.