Labradory - do adopcji

labrador JĘDREK

JĘDREK

Wiek: 4 lata

Płeć: Pies

Więcej informacji

labrador PAGO

PAGO

Wiek: 7 lat

Płeć: Pies

Więcej informacji

labrador NESTOR

NESTOR

Wiek: 9 lat

Płeć: Pies

Więcej informacji

labrador Sabina

Sabina

Wiek: 4 lata

Płeć: Suka

Więcej informacji

labrador GRIZLY

GRIZLY

Wiek: Około 2,5 roku

Płeć: Pies

Więcej informacji

Pies pod choinkę? Tylko pluszowy!

Fundacja Pomocy Labradorom PRIMA

 

Niektórzy uważają, że szczeniak przewiązany czerwoną tasiemką to najlepszy świąteczny prezent. Kupują psiaki gdzie popadnie, wybierając modne rasy, nie poznając charakteru psa, a co najważniejsze – nie pytając o zdanie przyszłych właścicieli. Czasem wszystko kończy się dobrze – ludzie zakochują się w psiaku od pierwszego wejrzenia i wiodą szczęśliwe, wspólne życie.

Najczęściej scenariusz jest inny – po kilku miesiącach ze szczeniaka wyrasta duży pies, który potrzebuje więcej ruchu, więcej jedzenia, więcej zainteresowania...Nadchodzą wakacje, a my mamy kulę u nogi...Psy wędrują na ulice, są wywożone do lasów, odprowadzane do schronisk. Uniknęłyby takiego losu, gdyby ktoś kilka miesięcy wcześniej POMYŚLAŁ.

Fundacja Pomocy Labradorom PRIMA przygotowała akcję "Pies pod choinkę? Tylko pluszowy!". Pragniemy uświadomić ludziom, że pies  jako świąteczny prezent, jest złym pomysłem. Chęć posiadania czworonoga powinna być przemyślaną decyzją, a nie impulsem. Należy sobie zdać sprawę, że kupując psa dzieciom owszem, sprawimy im radość, jednak po pewnym czasie przestanie on być dla nich czymś najważniejszym, zapragną posiadać inne rzeczy, a pupilem będą musieli zająć się dorośli.

Nie pozwólmy, aby słodkie szczeniaki, które znajdziemy pod choinką, w okresie wakacyjnym trafiły do schronisk, zostały wyrzucone na ulice. Pamiętajmy, że pies będzie towarzyszył nam przez całe życie, nie zniknie razem z ostatnimi igłami na świątecznej choince.

Pragniemy dotrzeć z naszym przesłaniem do jak najszerszej rzeszy odbiorców, będziemy wdzięczni za pomoc w nagłośnieniu akcji.

W sprawie szczegółowych informacji proszę o kontakt z

Joanna Nessel

@mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; font-family: Scada, tahoma, arial, helvetica, sans-serif; line-height: 14.3000001907349px; -webkit-font-smoothing: antialiased; text-shadow: rgba(0, 0, 0, 0.027451) 1px 1px 1px; color: #dc9507; font-size: small; text-align: center; background-color: #eaeaea;">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 531 313 922 

 

 

DO POBRANIA:

1. Magazyn Niechcianych Prezentów - opowiadanie

2. Druga Szansa - opowiadanie

3. Magiczny Pies - opowiadanie

4. Scenariusz zajęcia zintegrowanego dzieci starsze przedszkole

5. Scenariusz zajęć dla dzieci 3,4 letnie

6. Banery oraz kody do wstawienia na forum i stronę (poniżej)

 

Baner akcji świątecznej "Pies pod choinkę?Tylko pluszowy!"

Fundacja Pomocy Labradorom PRIMA

Adres banerka

http://www.fundacjaprima.pl/images/banners/pluszowy.gif

Kod HTML

BBcode (do forum)

 

 

Baner do opowiadania "Magazyn niechcianych prezentów"

Fundacja Pomocy Labradorom PRIMA

Adres banerka

http://www.fundacjaprima.pl/images/banner_swieta.gif

Kod HTML

BBcode (do forum)