Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Przewożenie psa w aucie

Przewożenie psa w aucie 2017/10/12 16:40 #223140

• zgaga81
  • zgaga81 Avatar
  • Expert Boarder
  • Oklaski: 0
Hej, hej!
Może podpowiecie mi jak wozicie swoje labki w aucie?
Dotychczas mój królewicz jeździł w bagażniku (Skoda Superb) więc miał wypas bo sobie leżał wygodnie w legowisku i chrapał.
Urodziła mi się jednak córeczka i potrzebujemy bagażnika na wózek i inne takie głupoty, dlatego zaczęłam rozważać wożenie Soprana na tylniej kanapie. Czy ktoś z Was to robi? Jeśli tak to jak? Czy stosujecie jakieś pasy? Maty? Lub inne gadżety do tego?
Będę bardzo wdzięczna za pomoc!
A.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Przewożenie psa w aucie 2017/10/12 17:33 #223142

• Krynia
  • Krynia Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane podziękowania 141
  • Oklaski: 3
Proszę się zaopatrzyć w szelki z wpięciem do pasów, do kupienia w każdym internetowycm sklepie zoo :)
pozdrawiamy
krynia&ayla&bono(*)&figa&Merlin

Przewożenie psa w aucie 2017/10/17 20:19 #223154

• Mamoń
  • Mamoń Avatar
  • Expert Boarder
  • Otrzymane podziękowania 93
  • Oklaski: 2
Hej,

Ja mam matę, która tworzy coś w rodzaju wanny z tyłu. Zaczepia się ją na przednich i tylnych zagłówkach, a po bokach ma burty zamykane na zamek. Są też przelotki na przypięcie psich pasów bezpieczeństwa, ale przyznam, że nie korzystaliśmy z takich, bo Beza nawet jak stoi na siedzeniu, to przednią burtę ma na wysokości nosa. Na matę narzucam kołderkę, którą łatwo wytrzepać, a pod spodem też mam jakiś koc chroniący kanapę.
Coś takiego, tylko na całą szerokość kanapy: <allegro.pl/mata-ochronna-na-fotele-pies-...150-i6809325274.html>
Z wierzchu jest cordura, pod spodem cienka guma. I ta guma niestety z biegiem czasu zaczęła się kruszyć...
W związku z tym lepszym rozwiązaniem będzie IMHO coś takiego:
<allegro.pl/pokrowiec-mata-do-przewozu-ps...0cm-i6830509203.html> pod warunkiem, że te przeszycia oznaczają podwójną warstwę, a boki nie są przypinane na przyssawki do szyb, tylko tak jak u mnie na zamek.

Pozdrawiamy
AiB
Time to create page: 0.078 seconds