Pomagają Nam

Fundacja Pomocy Labradorom „PRIMA” została powołana głównie do niesienia szeroko pojętej pomocy psom rasy labrador retriever, ale nie tylko. Swoje cele statutowe może realizować dzięki wsparciu osób, którym los zwierząt nie jest obojętny.
Działania Fundacji mogą Państwo wesprzeć na wiele sposobów – przeprowadzając wizyty przed i poadopcyjne, pomagając w transporcie psów, stając się domem tymczasowym dla psów w potrzebie, przekazując nam informacje na temat labradorów w potrzebie, pomagając w akcjach informacyjnych o Fundacji itp.
Możecie Państwo zostać również sponsorem Fundacji.
Sponsorem ( darczyńcą ) może zostać każdy, kto przekaże środki na rzecz Fundacji.
Darowizna może mieć postać pieniężną, rzeczową, ale może również polegać na świadczeniu usług, które pomogą w realizacji celów statutowych Fundacji.

Środki pieniężne mogą być przekazywane na rzecz Fundacji zarówno w formie jednorazowych, jak i systematycznych wpłat na konto Fundacji.

Fundacja Pomocy Labradorom PRIMA

60-311 Poznań, ul. Grunwaldzka 72

Rachunek bankowy: Alior Bank
82 2490 0005 0000 4500 6871 0016

Warto pamiętać o dodaniu w tytule przelewu słowa DAROWIZNA, gdyż darowiznę przekazaną na rzecz Fundacji będzie można odliczyć od dochodu rozliczając się z fiskusem.

Darowizna rzeczowa może dotyczyć zarówno artykułów dla zwierząt (np. karmy, lekarstwa, smycze, obroże, legowiska itp.) które przekażemy naszym podopiecznym, jak i innych przedmiotów których sprzedaż pozwoli zasilić konto fundacji.

Działalność Fundacji można również wesprzeć biorąc udział w akcjach charytatywnych organizowanych na jej rzecz, np. poprzez udział w aukcjach na Allegro

Darczyńcą może być zarówno osoba fizyczna, jak i prawna.
Darczyńca może wskazać konkretny cel, na który mają być przekazane ofiarowane środki

Pomóż nam pomagać

Za okazaną hojność możemy zaoferować w zamian naszym darczyńcom umieszczenie na naszej stronie imiennych podziękowań, znaków i nazwy sponsora, reklamowanie sponsora użytkując ufundowane przez niego przedmioty, reklamę podczas akcji organizowanych przez Fundację.
Ale największym podziękowaniem za okazane serce będzie chyba radość i szczęście naszych podopiecznych, którym pomożemy dzięki Państwu.

Jeśli chcą Państwo dokonać na rzecz Fundacji darowizny rzeczowej, prosimy o wcześniejszy kontakt, przesyłając informację na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.