Bez kategorii

Czy warto zatrudnić wedding plannera?

Organizacja ślubu potrafi przyprawić o zawrót głowy każdą Młodą Parę. Zakochani muszą zadbać o wiele różnych kwestii. Wybór sukni ślubnej cz sali weselnej to dopiero przysłowiowy wierzchołek góry lodowej. W takiej sytuacji pomoże doświadczony i kreatywny wedding planner.

Czym zajmuje się wedding planner?

Taka osoba przejmuje na ciebie cały ciężar organizacji wesela. Do jej zadań należy dopilnowanie wszystkich podwykonawców, na przykład fotografa czy DJ-a. Dzięki jego pracy Młoda Para może skupić się na swoich gościach oraz dobrej zabawie.

Czego można oczekiwać od organizatora wesel?

Przede wszystkim dyspozycyjności oraz kreatywności. Każdy ślub jest inny. Dobry specjalista powinien umieć przekuć wizję Państwa Młodych w rzeczywistość. Jednocześnie musi też umieć odwieźć ich od nietrafionych pomysłów.

Z pewnością przyda się też tak zwana zimna krew. Na weselu może się zdarzyć wiele nieprzewidzianych sytuacji. Każdy problem trzeba rozwiązać w błyskawicznym tempie, dlatego w tej branży przydają się żelazne nerwy.

Ile to wszystko kosztuje?

Na to pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Wszystko zależy od tego, jak ma wyglądać wesele. Koszt skromnego wesela to kilkanaście tysięcy złotych. Ceny maksymalnej tak naprawdę nie ma. Najlepiej skontaktować się ze specjalistką w celu darmowej wyceny. 

Warto wiedzieć, że organizacja ślubu naszych marzeń może zająć nawet rok. Najlepsze sale weselne, fotografowie czy DJ-je mają grafiki rozpisane na nawet dwa lata naprzód. Dlatego organizacje ślubu zacznijmy jak najwcześniej. Dzięki temu z pewnością uda się dopiąć wszystko na ostatni guzik.