Inne

Systemy ekspozycyjne i wystawiennicze

Chcąc sprawić, aby stoisko firmowe było zawsze widoczne i w zasięgu wzroku potencjalnego klienta, warto zastanowić się nad zakupem materiałów reklamowych, takich jak tablice wystawiennicze z własnym logo. Taka tablica może stać w dowolnej odległości od stoiska i przybierać różne formy. W zależności od potrzeb, można zdecydować się na tradycyjną tablicę, tablicę na katalogi i ulotki oraz inne materiały reklamowe, jak również na tak zwany potykacz. Producenci tego typu artykułów stale powiększają swoje oferty i decydują się na wprowadzenie nowych, oryginalnych rozwiązań.

Tablice z materiałami reklamowymi

Dużą popularnością cieszą się tablice wystawiennicze, które pełnią funkcję stojaków reklamowych. Na takich stojakach można umieszczać rozmaite ulotki, katalogi i inne materiały promocyjne, pomocne klientom w procesie podejmowania decyzji. Taki stojak powinien stanąć blisko stoiska, aby można było rozpocząć rozmowę z potencjalnym klientem lub umożliwić mu zadanie pytania. Najlepiej, jeśli swoją wielkością i kształtem stojaki dopasowane są do potrzeb firmy. Istnieje możliwość zamówienia spersonalizowanych stojaków z logo firmy, które prezentują się niezwykle atrakcyjnie.

Tablice wysokiej jakości

Decydując się na tablice wystawiennicze i podobne produkty służące do ekspozycji, najlepiej postawić na wysoką jakość. Takie systemy są bowiem wykorzystywane podczas wielu różnych sytuacji i imprez, a to oznacza, że narażone są na uszkodzenia podczas transportu i demontażu. Lepszym rozwiązaniem jest więc poczynienie inwestycji i wybór produktów z górnej półki, które powinny posłużyć firmie przez wiele kolejnych lat.